Dom Pomocy Społecznej w Bełchatowie
Strona Główna arrow Aktualności
22.01.2018.
 
 
Aktualności
13  17 listopad 2017r. -Tydzień kulturalnych atrakcji PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
24.11.2017.

            Wiele się działo w ubiegłym tygodniu w murach naszego Domu i jest to powód do ogromnej radości. Bo jak się nie cieszyć gdy w  odwiedziny do naszych Mieszkańców przychodzą dzieci i młodzież.  

            14 listopada z okazji Święta Niepodległości z pięknym montażem słowno-muzycznym wystąpiły Dzieci ze Świetlicy "ARKA", a dzień później wesoły repertuar na Dzień Seniora przygotowały Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Bełchatowie.  Występy bardzo przypadły do gustu licznie zgromadzonej publiczności :)

            Nasz "tydzień kulturalnych atrakcji" zakończyliśmy przepięknym występem przygotowanym przez Dzieci z Przedszkola nr 1 "Pod Topolą", które zabrały nas w fantastyczną, muzyczną  podróż po Naszej Ojczyźnie.

 

 

DZIĘKUJEMY WAM WSZYSTKIM ZA  TO, ŻE O NAS PAMIĘTACIE, DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZLIWOŚĆ  I OTWARTE,  RADOSNE SERCA. 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image     

 

 
9 listopad 2017r. - XX Festiwal Sztuk Wszelakich PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
24.11.2017.

            Już po raz drugi  wraz z Podopiecznymi mamy przyjemność uczestniczyć w   Festiwalu Sztuk Wszelakich, którego  organizatorem jest  DPS 5  Łódź Podgórna. Wspaniała, przepełniona kolorytem  impreza integrująca środowiska ludzi niepełnosprawnych.

            Na festiwalu można było zobaczyć przepiękne przedstawienia teatralne, popisy taneczne  i recytatorskie. Nasi Mieszkańcy zaprezentowali się w  humorystycznym przedstawieniu, nawiązującym do okresu wakacyjno-urlopowego i sądząc z reakcji licznie zgromadzonej publiczności PODOBAŁO SIĘ !!!

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 24.11.2017. )
 
19 październik 2017r. - Turniej Integracyjny "Wygrajmy Razem". PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
06.11.2017.

            Jeszcze nie ucichły echa Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych, a przed nami kolejne, tym razem sportowe wyzwania.  Odpowiadając na zaproszenie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bełchatowie  nasi Podopieczni wzięli udział w  sportowej rywalizacji, z której wszyscy wyszliśmy zwycięsko. A na koniec wspólna zabawa :)

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Zmieniony ( 06.11.2017. )
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 288
 
Top! Top!