Strona Główna arrow Ogłoszenia arrow Archiwum ogłoszeń arrow Ogłoszenie o przeprowadzanym "Rozeznaniu cenowym" na zakup i dostawę mięsa, wędlin i drobiu
19.10.2017.

Ogłoszenie o przeprowadzanym "Rozeznaniu cenowym" na zakup i dostawę mięsa, wędlin i drobiu PDF Drukuj Email
16.12.2007.
z dnia 13.12.2007 roku

zakup i dostawę mięsa, wędlin i drobiu
do Domu Pomocy Społecznej

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy mięsa, wędlin i drobiu na potrzeby mieszkańców Domu, na rzecz których Dom prowadzi usługi żywieniowe. Szczegółowy asortyment  i wielkości dostaw przedstawiają „wykazy asortymentowe”.

zamówienie będzie realizowane w okresie od 02.01.2008r. do 30.06.2008r.

Wykazy mięsa, wędlin i drobiu udostępnia się na stronie internetowej Domu: www.dps.powiat-belchatowski.pl

Wykazy można odbierać również w dni robocze w siedzibie Zamawiającego, tj. Dom Pomocy Społecznej w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 2, pokój nr 9, w godz. 8.00-15.00.

Miejsce i termin składania „Rozeznań cenowych”

- siedziba Domu  Pomocy Społecznej w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 2 do dnia 27.12.2007 roku do godz. 9.00

W wyniku niniejszego postępowania z dostawcą oferującym najkorzystniejsze ceny zostanie zawarta umowy zakupu i dostawy artykułów spożywczych w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Zamawiający dopuszcza  złożenie oferty częściowej - ilość części - 3.

- {jdownload WykazMiesa.doc}Wykaz mięsa{/jdownload} - Dokument DOC 59 KB

- {jdownload WykazWedlin.doc}Wykaz wędlin{/jdownload} - Dokument DOC 98 KB

- {jdownload WykazDrobiu.doc}Wykaz drobiu{/jdownload} - Dokument DOC 57 KB

Pobierz   {jdownload Rozeznanie.doc}Pełny dokument Rozeznania{/jdownload} - Dokument DOC 191 KB