Strona Główna arrow Ogłoszenia arrow Archiwum ogłoszeń arrow Ogłoszenie o przeprowadzanym "Rozeznaniu cenowym" na zakup i dostawę nabiału
17.10.2017.

Ogłoszenie o przeprowadzanym "Rozeznaniu cenowym" na zakup i dostawę nabiału PDF Drukuj Email
09.12.2007.
z dnia 07.12.2007 roku

zakup i dostawę nabiału
do Domu Pomocy Społecznej

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy nabiału na potrzeby mieszkańców Domu, na rzecz których Dom prowadzi usługi żywieniowe. Szczegółowy asortyment i wielkości dostaw przedstawia „wykaz asortymentowy”.

zamówienie będzie realizowane w okresie od 02.01.2008r. do 30.06.2008r.
Wykaz nabiału udostępnia się na stronie internetowej Domu: www.dps.powiat-belchatowski.pl
Wykaz można odbierać również w dni robocze w siedzibie Zamawiającego, tj. Dom Pomocy Społecznej w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 2, pokój nr 9, w godz. 8.00-15.00.

Miejsce i termin składania „Rozeznań cenowych”
- siedziba Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 2 do dnia 17.12.2007 roku do godz. 9.00

W wyniku niniejszego postępowania z dostawcą oferującym najkorzystniejsze ceny zostanie zawarta umowy zakupu i dostawy artykułów spożywczych w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

{jdownload Nabial.doc}Wykaz asortymentowy nabiału{/jdownload} - Dokument DOC 72 KB

Zmieniony ( 11.06.2008. )