Strona Główna arrow Ogłoszenia arrow Ogłoszenie o przeprowadzanym "Rozeznaniu cenowym" na dostawę pieczywa
18.10.2017.

Ogłoszenie o przeprowadzanym "Rozeznaniu cenowym" na dostawę pieczywa PDF Drukuj Email
08.06.2010.
z dnia 8.06.2010 roku

pieczywa

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy pieczywa na potrzeby mieszkańców Domu, na rzecz których Dom prowadzi usługi żywieniowe. Szczegółowy asortyment i wielkości dostaw przedstawia Formularz ofertowy stanowiacy załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia.

zamówienie będzie realizowane w okresie od 01.07.2010r. do 31.12.2010r.
Wykaz pieczywa udostępnia się na stronie internetowej Domu: www.dps.powiat-belchatowski.pl
Wykaz można odbierać również w dni robocze w siedzibie Zamawiającego, tj. Dom Pomocy Społecznej w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 2, pokój nr 9, w godz. 8.00-15.00.

Miejsce i termin składania „Rozeznań cenowych”
- siedziba Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 2 do dnia 18.06.2010 roku do godz. 9.00
W wyniku niniejszego postępowania z dostawcą oferującym najkorzystniejsze ceny zostanie zawarta umowy zakupu i dostawy artykułów spożywczych w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

{jdownload rozcenp.doc}Pełny dokument rozeznania{/jdownload} - Dokument DOC 72 KB

Zmieniony ( 08.06.2010. )