Strona Główna arrow Ogłoszenia arrow Archiwum ogłoszeń arrow Ogłoszenie o przeprowadzanym "Rozeznaniu cenowym" na: zakup i dostawę mięsa, wędlin i drobiu
17.10.2017.

Ogłoszenie o przeprowadzanym "Rozeznaniu cenowym" na: zakup i dostawę mięsa, wędlin i drobiu PDF Drukuj Email
11.06.2008.
z dnia 10.06.2008 roku

mięsa, wędlin i drobiu
do Domu Pomocy Społecznej

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy mięsa, wędlin i drobiu na potrzeby mieszkańców Domu, na rzecz których Dom prowadzi usługi żywieniowe. Szczegółowy asortyment i wielkości dostaw przedstawiają „wykazy asortymentowe”.

zamówienie będzie realizowane w okresie od 01.07.2008r. do 31.12.2008r.
Wykazy mięsa, wędlin i drobiu udostępnia się na stronie internetowej Domu: www.dps.powiat-belchatowski.pl
Wykazy można odbierać również w dni robocze w siedzibie Zamawiającego, tj. Dom Pomocy Społecznej w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 2, pokój nr 9, w godz. 8.00-15.00.

Miejsce i termin składania „Rozeznań cenowych”:
 siedziba Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 2 do dnia
20.06.2008 roku do godz. 9.00
W wyniku niniejszego postępowania z dostawcą oferującym najkorzystniejsze ceny zostanie zawarta umowy zakupu i dostawy mięsa, wędlin i drobiu w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Zamawiający dopuszcza złożenie oferty częściowej - ilość części - 3.

{jdownload mwdII2008.doc}Pełny dokument rozeznania{/jdownload} - Dokument DOC 220 KB

Zmieniony ( 04.12.2009. )