Strona Główna arrow Ogłoszenia arrow Ogłoszenie o przeprowadzanym "Rozeznaniu cenowym" na zakup i dostawę pieczywa
16.12.2017.

Ogłoszenie o przeprowadzanym "Rozeznaniu cenowym" na zakup i dostawę pieczywa PDF Drukuj Email
13.06.2012.

z dnia 13.06.2012 roku

tel/fax: (0-44) 635-24-00,
www.dps.powiat-belchatowski.pl

pieczywa

zamówienie będzie realizowane w okresie od 02.07.2012r. do 31.12.2012r.

Formularz ofertowy wraz z wykazem asortymentowym udostępnia się na stronie internetowej Domu Pomocy Społecznej:www.dps.powiat-belchatowski.pl lub formularz można odbierać również w dni robocze w siedzibie Zamawiającego, tj. Dom Pomocy Społecznej w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 2 pokój nr 9, w godz.: 8°° – 15°°.

Miejsce i termin składania ofert cenowych

- siedziba Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 2, sekretariat I piętro do dnia 20.06.2012 roku do godz. 0900

W wyniku niniejszego postępowania z dostawcą oferującym najkorzystniejsze ceny zostanie zawarta umowa na dostawę pieczywa w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

{jdownload RCP20122.doc}Formularz ofertowy{/jdownload} - Dokument DOC

{jdownload iwybp.doc}Informacja o wynikach rozeznania cenowego{/jdownload} - Dokument DOC

Zmieniony ( 25.06.2012. )