Strona Główna arrow Ogłoszenia arrow Ogłoszenie - zakup i dostawa materiałów opatrunkowych.

Ogłoszenie - zakup i dostawa materiałów opatrunkowych. PDF Drukuj Email
19.01.2012.

Ogłoszenie o przeprowadzanym

"Rozeznaniu cenowym"
z dnia 18.01.2012 roku

tel/fax: (0-44) 635-24-00  http: www.dps.powiat-belchatowski.pl

materiałów opatrunkowych

zamówienie będzie realizowane w okresie od 27.01.2012r. do 31.12.2012r.
Formularz ofertowy udostępnia się na stronie internetowej Domu Pomocy Społecznej:www.dps.powiat-belchatowski.pl lub formularz można odbierać w dni robocze w siedzibie Zamawiającego, tj. Dom Pomocy Społecznej w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 2 pokój nr 9, w godz.: 8°° – 15°°.

Miejsce i termin składania ofert:
- siedziba Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 2, sekretariat I piętro do dnia 24.01.2012 roku, do godz.08.00

- możliwe jest złożenie oferty faxem na numer (44) 635 24 00 lub na adres e-mail Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

W wyniku niniejszego postępowania z dostawcą oferującym najkorzystniejszą cenę zostanie zawarta umowa zakupu i dostawy materiałów opatrunkowych w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie

mgr Bogusława Kokocińska

{jdownload Ogmatop.doc} Pełny dokument rozeznania {/jdownload} - Dokument DOC

{jdownload Formularzofertowy.doc} Formularz ofertowy {/jdownload} - Dokument DOC