Dom Pomocy Społecznej w Bełchatowie
Strona Główna arrow Aktualności arrow 11.10.2013r. - XIV Przegląd twórczości osób niepełnosprawnych
17.03.2018.
 
 
11.10.2013r. - XIV Przegląd twórczości osób niepełnosprawnych PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
15.10.2013.

Już po czternasty w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie odbył się Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych. Tegoroczna odsłona przeglądu zaskakiwała różnorodnością przedstawianych form.

Wszyscy mieliśmy możliwość zobaczenia wspaniałych występów  wokalnych, tanecznych i teatralnych oraz podziwiania  prac plastycznych. Różnorodność tematyczna  prezentowanych form sprawiła, że każdy z widzów znalazł coś dla siebie. Wykonawcy z dużym zaangażowaniem zachęcali publiczność do zabawy, a ta bawiła się świetnie.

Nasi Mieszkańcy przygotowali przedstawienie pt.  "Małżeństwo nie jest stanem, jest umiejętnością", w którym  w żartobliwy sposób pokazali odwieczną "walkę płci” oraz zaprezentowali swoje zdolności wokalne i taneczne. Umiejętności i kunszt plastyczny Naszych Podopiecznych można było  także podziwiać  oglądając wystawione w galerii MCK prace.

Tegoroczna edycja Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych dostarczyła nam wszystkim wielu wrażeń, które na długo zostaną w naszej pamięci i z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że za rok też  TAM BĘDZIEMY !!!

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
 
Top! Top!