Strona Główna arrow Aktualności arrow 23.12.2015r. - Uroczysta Wieczerza Wigilijna.
19.10.2017.

23.12.2015r. - Uroczysta Wieczerza Wigilijna. PDF Drukuj Email
01.01.2016.

Jak co roku w Naszym Domu odbyło się uroczyste spotkanie Wigilijne, na którym zgodnie  z wiekową tradycją wspólnie kolędowaliśmy, łamaliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie wzajemnie życzenia oraz spędzaliśmy czas przy świątecznym stole.   Nie zabrakło też naszych dostojnych gości: Księdza kanonika Pawła Augustyniaka - proboszcza parafii Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Bełchatowie, który odczytując fragment pisma świętego, opisujący narodziny Jezusa rozpoczął nasze wigilijne spotkanie,  Pani Jadwigi Płuciennik Zastępcy Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bełchatowie, Pani Moniki Selerowicz reprezentującej władze samorządowe. oraz naszych   kochanych i niezastąpionych Wolontariuszy Pani Grażyny Szymczyk i Pana Mariana Frączkowskiego, osób które we wspaniały sposób poświęcają się pomocy drugiemu człowiekowi. Całe spotkanie przebiegło w dostojnej, świątecznej atmosferze. Wspólnemu kolędowaniu towarzyszył grający na instrumentach klawiszowych, od wielu lat z nami obecny  i jak zawsze niezawodny  Pan Dariusz Sagan.

Zmieniony ( 01.01.2016. )