Strona Główna arrow Aktualności arrow Finał powiatowych odchodów Dnia Ziemi - 24.05.2012

Finał powiatowych odchodów Dnia Ziemi - 24.05.2012 PDF Drukuj Email
01.06.2012.

Mieszkańcy Naszego Domu aktywnie uczestniczyli w powiatowych obchodach Dni Ziemi, których finał odbył się 24 maja na placu Narutowicza, przed siedzibą Miejskiego Centrum Kultury.

Finał Dni Ziemi rozpoczęła uroczysta Parada Wolności dla Ziemi, kiedy to kolorowy korowód przemaszerował ulicami naszego miasta.

Po powrocie przed siedzibę MCK nastapiło rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy "ekologicznyt ransparent" - zajęliśmy II miejsce !!!

Wszyscy, którzy przybyli na Plac Narutowicza, mieli możliwość podziwiania rękodzieła artystycznego i ozdób wykonanych z materiałów przeznaczonych do recyklingu, wysłuchania występu uczniów ze Szkoły Muzycznej w Bełchatowie, Bełchatowskiego Chóru Gospel oraz udziału w wielu dodatkowych atrakcjach.

Zmieniony ( 01.06.2012. )